Menu

Soutěž Malý cukrář Haribo 2019

Soutěž
Malý cukrář
Haribo 2019

Kdo získal titul?

KDO V OBROVSKÉ KONKURENCI ZÍSKAL TITUL HARIBO MALÝ CUKRÁŘ 2019? VYBRAT VÍTĚZE BYL OŘÍŠEK

Uspořádaná soutěž Haribo Malý cukrář, byla určena rodinným týmům ve složení jeden dospělý a jedno dítě. Dle věku dítěte se lišily kategorie, pro menší byla otevřena kategorie 5 až 8 let, pro starší kuchtíky pak 9 až 13 let. Soutěž probíhala od května do srpna a každý měsíc se vybíral jeden recept z kategorie, který postoupil do velkého finále. To se odehrálo v sobotu, 14. září 2019.

Celé sobotní dopoledne se v pražském kulinářském studiu Laboratorio pilně peklo. A vůně to byla omamná, vždyť se naráz připravovalo všech šest nejúspěšnějších dezertů. Rodinné týmy se činily, odborná porota netušila, co dřív sledovat, a o poledni už porota stála před hotovými výtvory. Před sebou měli ostružinovo-malinový cheesecake, malinové hariboletky a hned čtyři úžasné dorty. „Ten pohled na finálové dezerty byl úžasný, sliny se nám sbíhaly v podstatě okamžitě. Radost ze skvěle vyvážených dezertů tak trochu vystřídal pocit bezmoci, a to ve chvíli, kdy bylo třeba začít vybírat vítěze jednotlivých kategorií. Nejradši bych udělila první místo všem, bezesporu si to zasloužili. Nebylo to jen o receptech, ale i o spolupráci v kuchyni a komunikaci s dětmi,“ říká hlavní porotkyně Michaela Spickett, zastupující společnost Haribo.

Po ochutnávkách se dveře Laboratoria zavřely a finalisty přivítal festival Kamiq You fest, kde došlo k tomu nejdůležitějšímu, vyhlašování vítězů. Toho se společně s Michaelou Spickett ze společnosti Haribo zúčastnila i moderátorka Sandra Parmová, která kreativní rodinnou soutěž podporovala, moderátor Petr Vágner a nechyběl ani Zlatý medvídek.

Celá akce se nesla v přátelském a rodinném duchu s lehkou rivalitou, kdo se stane vítězem. Titul Haribo Malý cukrář je něco ojedinělého a z toho důvodu bude možné jej znovu při druhém ročníku získat. Už teď se na celou akci těšíme. Na skvělé recepty a nezaměnitelnou atmosféru, která je s touto soutěží spjata. Od druhého ročníku si slibujeme opět hojnou účast, originální Haribo recepty, a hlavně skvělou zábavu, která se celou soutěží nesla.

Výhry

Finalisté získali pro sebe a až 2členný
doprovod víkend v Praze, který obsahoval:

  • cestu do Prahy z finalistova bydliště a zpět,
  • ubytování,
  • společná večeře v luxusní restauraci Riccarda Lucqueho,
  • zážitkové pečení ve škole vaření Laboratorio, kde byli vybraní vítězové,
  • vstup na KAMIQ YOU FEST
  • a kuchyňského robota Kenwood, dle umístění ve finále.

Každá 10. nahraná fotografie byla navíc odměněna
dárkovým balíčkem HARIBO, který obsahoval 1 kg bonbonů
HARIBO Goldbären a plyšového medvídka, to vše v barevném
cestovním vaku na záda.

A jaké bylo finále?

Vítězné recepty

Sledujte nás
a naše partnery